Afbeelding
Foto:

Vaderdagen in Verhalenkasteel

Algemeen

RHOON - Schrijver Michiel Cox is op 21 oktober om 19.30 uur te gast bij het Verhalenkasteel in Kasteel van Rhoon. Tijdens de avond vertelt hij over zijn boek ‘Vaderdagen’, waarin hij onderzoekt wat het betekent om vader te zijn.

Cox, schrijver van twee romans, verhaalt openhartig over zijn eigen twijfels, angsten en de dagelijkse beslommeringen van het gezinsleven. Ook onderwerpen als taalontwikkeling, erfelijkheid en het vaderschap van twee jonge dochters in deze tijd komen aan bod. Cox is bij lezers mogelijk bekend van zijn columns in het wekelijkse nieuwsblad De Schakel.

‘Vaderdagen’ is geen zelfhulpboek, maar een persoonlijk onderzoek naar de ingrijpende verandering die het vaderschap met zich meebrengt.

De bijeenkomst vindt plaats op de Klokkezolder van het kasteel. De inloop is vanaf 19.15 uur en het programma begint om 19.30 uur. De toegangsprijs bedraagt 5 euro, inclusief een consumptie. Vooraf reserveren is noodzakelijk via https://bit.ly/vk211026.

De komende maanden staan ook andere avonden op het programma. Op 18 november vertelt Jan Klingens over de Oudheidkamer Rhoon-Poortugaal. Op 20 januari is Jacqueline Sterenborg te gast met ‘De Vergelding’, over een dorp in oorlogstijd. Op 17 maart vertelt Linde Slikboer over wilde bijen.

De Klokkezolder is alleen via trappen bereikbaar en er is geen lift aanwezig. Rond het kasteel is voldoende gratis parkeerruimte. Vanaf metrostation Rhoon is het ongeveer vijf minuten lopen.

Meer informatie via https://www.stichting-kasteelvanrhoon.nl/agenda/programma?type=Verhalen en https://www.stichting-kasteelvanrhoon.nl/agenda/programma.

Afbeelding

Advertenties uit de krant