
RWA J9 is kampioen
AlgemeenPOORTUGAAL - De J9 van RWA is scherp aan het seizoen begonnen en heeft nog geen punt laten liggen. De eerste vijf wedstrijden werden overtuigend gewonnen. Daardoor heeft de uitslag van de laatste wedstrijd van het seizoen, zaterdag, geen invloed meer op de eindstand.
De jonge spelers en speelsters van de J9 hebben het kampioenschap op volwassen wijze binnengehaald. De ploeg verdedigde geconcentreerd en was effectief in de aanval. Na vijf wedstrijden kreeg het team slechts zeven tegendoelpunten en wist het zelfs twee wedstrijden op rij de nul te houden. Dat is een knappe prestatie in het korfbal.
Saar, Chloey, Yoeri, Oscar en Jurre spelen dit jaar voor het eerst samen in één team. Zij staan onder leiding van de enthousiaste jonge trainers en coaches Veerle en Isa. Het blijkt vooralsnog een gouden combinatie. Na de laatste wedstrijd van zaterdag wordt het kampioenschap gevierd met een welverdiende kampioenstaart van KC’s Bakery.

















