Afbeelding

Donatie van 5.000 euro voor renovatie Vereniging Zwembad Rhoon

Algemeen

ROON - Tijdens Koningsdag heeft Vereniging Zwembad Rhoon een mooie donatie van 5.000 euro ontvangen van het DeltaPORT Donatiefonds. De cheque werd overhandigd door bestuurslid dhr. Cees Pille, die namens dit burenfonds van de Rotterdamse haven de vereniging wilde ondersteunen bij de renovatie van het zwembad.

De bijdrage wordt ingezet voor de verdere vernieuwing van het zwembad en komt specifiek ten goede aan de realisatie van een nieuwe waterglijbaan. Hiermee kan Vereniging Zwembad Rhoon haar bezoekers in de toekomst nog meer zwemplezier bieden.

De renovatie van het zwembad is een omvangrijk project waarin meerdere noodzakelijke werkzaamheden nodig zijn om het Kleine Badje toekomstbestendig te houden voor alle bezoekers. Het bestuur van Vereniging Zwembad Rhoon is daarom bijzonder dankbaar voor deze steun. 

Advertenties uit de krant