
Twee bekers in 24 uur: sv Poortugaal schrijft historie
AlgemeenPOORTUGAAL - Binnen 24 uur heeft sv Poortugaal zowel de districtsbeker als de Voetbal Rijnmond Cup gewonnen. Een prestatie waar de hele vereniging trots op mag zijn.
Op woensdagavond 28 mei werd in Ridderkerk geschiedenis geschreven toen sv Poortugaal voor het tweede jaar op rij de districtsbeker veroverde. De ploeg won met 1-4 van Capelle in een sterke finale. Honderden supporters reisden mee, verdeeld over drie touringcars, waaronder een luidruchtige groep jeugdspelers die het weekend ervoor al op kamp waren geweest. Onder luid applaus werd de beker in ontvangst genomen.
Nog geen etmaal later volgde de finale van de Voetbal Rijnmond Cup. Een team bestaande uit spelers van het eerste en tweede elftal, aangevuld met talenten uit de O23 en O19, wist ook deze wedstrijd winnend af te sluiten. Onder leiding van Alex Gerrits werd met 2-1 gewonnen van derde divisionist TOGB.
Diezelfde dag wonnen ook de meiden van de MO15-1 de Voetbal Rijnmond Cup. De club is trots op de meidenafdeling, die regelmatig prijzen in de wacht sleept.
Op zaterdag volgde de eerste wedstrijd in de promotiestrijd tegen ’s-Gravenzande. Die werd met 0-3 verloren, maar er is nog niets beslist. De return volgt op woensdagavond. De ploeg rekent dan opnieuw op de steun van het blauw-zwarte legioen.
















