
Sterke uitzege sv Poortugaal en nieuwe bekerfinale
AlgemeenPOORTUGAAL - Met een overtuigende 0-2 overwinning op WNC heeft sv Poortugaal drie belangrijke punten gepakt in de competitie. De ploeg begon scherp aan de uitwedstrijd in Gelderland en kreeg in de openingsfase meerdere kansen. Een doelpunt bleef aanvankelijk uit, maar halverwege de eerste helft kwam de wedstrijd los. In de 35e minuut zette Qroshinco Rosina vanaf links de aanval op. Hij vond Bjorn Wagenaar, die beheerst afrondde: 0-1.
Kort voor rust verdubbelde sv Poortugaal de voorsprong. Samuel Hooi had een goede aanname en vond Bradley El Idrissi, die overtuigend binnenschoot: 0-2. Die marge gaf de ploeg rust en vertrouwen voor de tweede helft. Na rust bleef sv Poortugaal gevaarlijk, met kansen voor Rosina, Wagenaar en El Idrissi. WNC kreeg nog een enkele mogelijkheid, maar doelman Nootenboom hield zijn doel schoon. In de slotfase raakte Wagenaar nog de paal, maar de stand bleef ongewijzigd. Het was een volwassen en verdiende zege.
Naast de competitie wacht sv Poortugaal nog een hoogtepunt. Net als vorig jaar heeft de ploeg zich geplaatst voor de finale van de districtsbeker van de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond. Opnieuw is vv Capelle de tegenstander. De finale wordt gespeeld op woensdag 28 mei om 20 uur bij RVVH in Ridderkerk.
Eerst sluit sv Poortugaal het competitieseizoen af. Op zaterdag 17 mei speelt de ploeg de laatste thuiswedstrijd tegen SC Feyenoord. De aftrap is om 14.30 uur. Het wordt een middag met als extra thema ‘Fiets ‘m vrij’. Sv Poortugaal roept supporters op om op de fiets te komen: dat is goed voor het milieu, het stimuleert beweging en maakt de parkeerplaats vrij.
















