Feesten bij Albrands' Winterfestival. (archieffoto 2020)
Feesten bij Albrands' Winterfestival. (archieffoto 2020)

Aprés-ski met Albrands’ Winterfestival

Algemeen

Door Astrid Potuijt

ALBRANDSWAARD - Nog drie weken en dan is het eindelijk zover. In de dorpen Rhoon en Poortugaal gonst het al. ‘Ga jij ook?’ ‘Ja, tuurlijk, ik heb al maanden geleden kaartjes gekocht.’ Het Albrands’ Winterfestival dat eigenlijk in februari zou plaatsvinden, staat dan toch te gebeuren op 16 april in het Park van Rhoon. Een plek waar de dorpelingen weer allerlei bekenden gaan tegenkomen, waar gedanst en gegeten kan worden, waar aprés-ski muziek te horen is, maar ook House en Urban en waar voldoende ruimte is om te chillen en te kletsen. Kortom ‘the place to be’. 

Marcel Rijkee en Ryan Lalay organiseren het festival en zijn blij dat het toch doorgang kan vinden. ,,We zien het nu als een afsluiting van het wintersportseizoen”, zegt Ryan. ,,Natuurlijk hopen we dat de feestvierders nog steeds in foute skipakken of onesies komen, dat kan nog best in april.”

Local hero’s
Bij een dorpsfeest, horen ook local hero’s. Zo komen er meerdere artiesten afkomstig uit Rhoon en Poortugaal. Dirk-Jan Deelen, Mark Stable, Marticos Hell en DJ Timothy. Daarnaast wordt het feesten met grote namen zoals “Feest DJ Ruud’, Django Wagner, Otto Wunderbar en Diaz & Bruno. En natuurlijk is ook de silent disco er weer.
Bij de foodtrucks zijn pizza’s, poffertjes en crêpes te verkrijgen. Friet, American burgers en Indonesisch eten. Voor ieder wat wils dus.

En dan zijn er ook voldoende loungeplekken ingericht, waar ‘s avonds het vuur zal branden. 

Dankzij voornamelijk lokale sponsors kan het festival plaatsvinden. 

Tijden en tickets
Het festival start om 14 uur en zal doorgaan tot middernacht. Het is toegankelijk voor iedereen vanaf zestien jaar. Door de gevarieerde muziek zal het leuk zijn voor zowel de jongeren als de volwassenen. Er zijn nog een aantal tickets in de categorie ‘zwarte piste’ te verkrijgen en een aantal groepstickets. Ga hiervoor naar de website: www.albrandswinterfestival.nl

Win tickets
Wij mogen van de organisatie twee keer twee kaarten weggeven. Wie op onze facebook of Instagram dit verhaal deelt en de facebookpagina van Albrands’ Winterfestival liked, maakt kans op twee kaarten.

Lees hier het verhaal dat we op 28 oktober 2021 schreven.

Advertenties uit de krant