Afbeelding

Kom Erbij IJsje bij Abel voor ouderen

Algemeen

ALBRANDSWAARD - Esperanza organiseert op 3 augustus in samenwerking met Restaurant Abel opnieuw een Kom Erbij-bijeenkomst voor ouderen uit Albrandswaard. De zomervakantie is voor veel ouderen een moeilijke periode, omdat kinderen, kleinkinderen, kennissen en buren op vakantie zijn en veel activiteiten tijdelijk stilliggen. Daardoor zijn ouderen vaker alleen en kunnen zij zich eenzaam voelen. Met deze activiteit wil Esperanza deze periode doorbreken.

Tijdens de koffie en thee met een Kom Erbij-muffin volgt de Te Gekke Bingoshow. Deze bingo wordt gepresenteerd als een vrolijke show met entertainer Johnny Talento, die de middag op zijn eigen manier aan elkaar praat met zang, humor en entertainment. Drie bingorondes met prijzen zorgen voor een gezellige middag. Tussendoor wordt een ijsje van Restaurant Abel en een glas frisdrank geserveerd.

De inloop begint om 12.30 uur. De show start om 13 uur en duurt tot 16 uur. Deelname is gratis.

Aanmelden is noodzakelijk en kan vanaf 20 juli door te bellen met Restaurant Abel via 010-5011500. Dit kan van maandag tot en met vrijdag tussen 10 uur en 17 uur.

Advertenties uit de krant