Afbeelding
Foto:

Eervol verlies LTC Rhoon

Algemeen

RHOON - De herentennissers van LTC Rhoon hebben zich in de play-offs kranig verweerd tegen regiogenoot Nieuwerkerk. In Zuidwolde bleek de tegenstander uiteindelijk te sterk, maar LTC Rhoon kijkt terug op een sterk seizoen.

De halve finale van de play-offs werd gespeeld op zaterdag 23 mei op het tennis- en padelpark van Suthwalda. Onder zomerse omstandigheden begon Glenn Smits tegen Ergin Khoebal. De finalist van het Nederlands kampioenschap van 2025 was met 6-3 en 7-6 te sterk voor Smits, ondanks een setpunt voor de speler van LTC Rhoon.

Jannick Lupescu nam het op tegen Dax Donders. Ook hij kreeg setpunten, maar verloor uiteindelijk met 7-6 en 6-3. Matwe Middelkoop ging de strijd aan met Michiel de Krom. Na een sterke comeback in de eerste set lukte het niet een setpunt te benutten. De tweede set ging met 6-2 naar De Krom, waardoor Rhoon tegen een 3-0 achterstand aankeek.

Het enige punt voor LTC Rhoon kwam op naam van Deney Wasserman. Tegen kopman Ryan Nijboer won hij de eerste set met 6-3. Na verlies van de tweede set herstelde Wasserman zich sterk en won de beslissende derde set met 6-1.

Ondanks de nederlaag liet LTC Rhoon zien ook als outsider mee te kunnen met sterke tegenstanders. Gastheer Suthwalda versloeg tegelijkertijd TEAN met 4-2. De finale op zondag 24 mei tussen Nieuwerkerk en Suthwalda eindigde eveneens in een 4-2 overwinning voor Nieuwerkerk. Daarmee bleef de ploeg de gehele competitie ongeslagen en veroverde het landskampioenschap bij de heren.

Advertenties uit de krant