Afbeelding

Kerstbomenactie voor Scouting Albrandswaard

Algemeen

RHOON – Tafelronde 154 Rhoon verkoopt ook dit jaar kerstbomen voor het goede doel. De opbrengst, exclusief inkoopkosten, gaat volledig naar Scouting Albrandswaard. De actie is zowel online als op locatie van start gegaan en verloopt succesvol.

Er zijn nog Nordmann-kerstbomen beschikbaar in de maten 150 tot 175 centimeter. De grotere bomen zijn inmiddels uitverkocht. Alle bomen zijn voorgeboord voor een Easyfix-standaard, maar passen ook op andere houders.

De opbrengst wordt gebruikt voor de vervanging van biertafels en banken in het clubhuis van de scouting. Deze worden intensief gebruikt tijdens activiteiten en kampen en zijn aan vervanging toe.

Wie geen naalden in de auto wil, kan kiezen voor gratis bezorging aan huis in de regio op zaterdag 6 december. Liever zelf een boom uitzoeken? Dat kan op 6 en 7 december bij BuitenBoules, naast restaurant Tasman in Poortugaal.

Meer informatie en bestellen via www.kerstbomen.rt154.nl.

Advertenties uit de krant