
Nieuwe ambulance voor stichting Ambulance Wens
AlgemeenRHOON - In het nieuwe pand van Stichting Ambulance Wens vindt op vrijdag 25 juli een bijzonder moment plaats. In de garage, die is vernoemd tot het ‘Kees Veldboer sr. Plein’, wordt onder een foto van de overleden oprichter een nieuwe ambulance officieel overhandigd aan zijn zoon Kees Veldboer jr. en diens vrouw Ineke Veldboer.
De gebeurtenis valt samen met een beladen periode voor de familie. Op zaterdag 26 juli is het namelijk precies vier jaar geleden dat Kees Veldboer sr., oprichter van de stichting, plotseling overleed in het oude kantoor van Ambulance Wens.
De ambulance is de eerste van drie voertuigen die deze week worden geleverd, mede dankzij de steun van Stichting Roparun. Deze organisatie maakte vorige maand bekend dat zij de komende tien jaar de ambulances en bijbehorende brancards gaan financieren voor Stichting Ambulance Wens. Hierdoor is de stichting de komende jaren verzekerd van de middelen om terminale patiënten hun laatste wens te laten vervullen.
De officiële overhandiging wordt verricht door Lesly Wolters, directeur van de Roparun. Tijdens het programma zijn ook vrijwilligers en deelnemers van de Roparun aanwezig.
















