Afbeelding
Foto: c) Jos Wesdijk
FOTO

Afscheid burgemeester De Witte

Algemeen

ALBRANDSWAARD - Maandagavond 23 juni is er een bijzondere raadsvergadering afscheid genomen van burgemeester Jolanda de Witte. De vergadering en de aansluitende receptie vond plaats in het Kasteel van Rhoon.

Tijdens de buitengewone raadsvergadering werd Jolanda de Witte toegesproken door plaatsvervangend raadsvoorzitter Lennard Goudriaan en wethouder en locoburgemeester Richard Polder. Ook burgemeester Carola Schouten van Rotterdam en burgemeester Foort van Oosten van Nissewaard als voorzitter van de Kring van burgemeesters van Rotterdam-Rijnmond spraken Jolanda de Witte toe. Uit handen van commissaris van de Koning Wouter Kolff ontving ze de burgemeesterspenning, van Carola Schouten, namens de Veiligheidsregio, kreeg zij de Legpenning van verdienste.

Jolanda de Witte sprak haar dank uit aan de inwoners en gemeenteraadsleden van Albrandswaard voor het in haar gestelde vertrouwen. Ook gaf ze aan het besluit om te stoppen niet lichtvaardig te hebben genomen: “Ik ben trots op onze gemeente, onze inwoners en alle mensen die zich voor onze gemeente inzetten. Ik heb mij de afgelopen 6 jaar met volle overtuiging en veel plezier ingezet. Het werk is niet af maar mijn klus zit erop. Het was een eer en genoegen uw burgemeester te mogen zijn!”

Op 1 juli wordt Cees Pille geïnstalleerd als nieuwe burgemeester van Albrandswaard. Jolanda de Witte blijft tot en met 30 juni in functie.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Advertenties uit de krant