Afbeelding
Foto:

Vrouwen van Nu: van House of Gassan naar het Waterschap

Algemeen

ALBRANDSWAARD - De afdeling Vrouwen van Nu Poortugaal en Rhoon organiseert jaarlijks diverse activiteiten, waaronder uitstapjes via de reiscommissie en bijeenkomsten in interesseclubs voor vrouwen met gedeelde hobby’s.

In januari organiseerde de reiscommissie een uitstapje naar het House of Gassan in Amsterdam. Tijdens een rondleiding in de historische diamantslijperij, waar al 400 jaar diamanten worden geslepen, leerden de deelnemers meer over de vindplaatsen van diamanten, het slijpen van ruwe diamanten en bewonderden zij een uitgebreide collectie juwelen en horloges.

De volgende activiteit van de reiscommissie is eind januari. Zo gaan ze een bezoek brengen aan het Waterschap Hollandse Delta in Ridderkerk. 

Belangstellenden kunnen eenmalig als introducé deelnemen aan een activiteit van de reiscommissie voor 5 euro en kennismaken met de vereniging. Meer informatie via vvn.albrandswaard@gmail.com.

Advertenties uit de krant