Burgemeester Jolanda de Witte met het echtpaar Van Zanten.
Burgemeester Jolanda de Witte met het echtpaar Van Zanten.

Zestig jaar getrouwd

Algemeen

RHOON - Burgemeester Jolanda de Witte feliciteerde maandag 2 december het echtpaar Van Zanten namens het gemeentebestuur. Echtpaar van Zanten was 3 december zestig jaar getrouwd en dat vierde ze met de familie. Het echtpaar kreeg twee kinderen en heeft drie kleinkinderen.

Beiden komen uit Rotterdam en ze zijn getrouwd in Hillegersberg. Omdat hun huis werd gesloopt moesten ze verhuizen. Daardoor kwamen ze 36 jaar geleden in Rhoon terecht. Het beviel goed en tot op de dag van vandaag wonen ze in Rhoon met veel plezier.

Meneer van Zanten werkte in de scheepsbouw en is daar later docent in geworden op een MBO-opleiding van dit vak. Hij heeft dit altijd met veel plezier gedaan. Toen hij met pensioen ging, stortte hij zich op hardlopen. Hij liep 21 marathons en gaf training bij de PAC Rotterdam.

Mevrouw van Zanten bleef thuis tot dat de kinderen naar school gingen en deed daarna de opleiding voor grafische technicus. Ze werkte hier enkele jaren in. Later werkte ze nog op een school waar ze de administratie verzorgde en daarna werd ze officemanger wat ze tot haar pensioen bleef doen. 

Mevrouw houdt van tuinieren, bloemschikken en handwerken. 

Het stel ging graag op pad met de caravan. Ze reden het liefst naar Griekenland, Spanje of Poortugaal.

Advertenties uit de krant