
Peuter4daagse bij De Blokkentoren
AlgemeenALBRANDSWAARD - De afgelopen week liepen de peuters van peuterspeelzaal De Blokkentoren de Peuter4daagse. Dit hield in dat de kinderen vier ochtenden achter elkaar een wandeling door de buurt maakten.
Op maandag liepen de wandelaars, in de regen, door het park achter de basisschool en dinsdag maakten ze een speurtocht door de wijk. Woensdag- en donderdagochtend wandelden de kinderen onder begeleiding van een aantal ouders naar Restaria Nieuwveld om een ijsje in ontvangst te nemen. Buiten in de zon op het terras genoten de peuters van het ijsje.
Na het spelen in de speeltuin aan de Koninginnelaan liepen de moedige wandelaars terug naar de speelzaal, waar ze beloond werden met een wandel-diploma en een echte medaille.















