
Tadashii-do actief op EK
ALBRANDSWAARD - In de Duitse stad Frankfurt am Main vond afgelopen week het Europees kampioenschap karate plaats. Het is al enkele jaren geleden dat de Albrandswaardse karate- en jiu-jitsuschool Tadashii-do atleten heeft afgevaardigd naar een Europees kampioenschap.
Dit jaar waren wel twee leden van Tadashii-do actief als official. Zahra Dehghan trad namens de Europese Karate Federatie op als scheidsrechter en Wim Mallens was namens Karate-do Bond Nederland bondscoach voor het onderdeel kata.
Het Nederlandse team behaalde één medaille.
Op het onderdeel para-karate won An-mei van Tongeren een bronzen medaille.
Tennistoernooi voor goed doel
POORTUGAAL - Tennisvereniging Poortugaal organiseert van 6 tot en met 14 juni het jaarlijkse zomertoernooi. Dit jaar krijgt het toernooi een bijzonder karakter, omdat Stichting Ambulance Wens als goed doel aan het evenement is verbonden dankzij steun van een externe sponsor. Daarom draagt het evenement dit jaar de naam Stichting Ambulance Wens Open Dubbeltoernooi.
Stichting Ambulance Wens zet zich dagelijks in om de laatste wensen van ernstig zieke mensen te vervullen en hen nog één onvergetelijke dag te bezorgen. Met de samenwerking wil de vereniging niet alleen sportiviteit en gezelligheid centraal stellen, maar ook aandacht vragen voor het werk van de stichting.
Tijdens het toernooi wordt uitsluitend dubbelspel gespeeld. Er wordt gestreden in de categorieën herendubbel, damesdubbel en mix in de leeftijdsklassen 17+ en 50+. Alle onderdelen worden in poules ingedeeld.
Inschrijven voor het toernooi is mogelijk tot en met 1 juni via toernooi.nl. Met het wereldkampioenschap in aantocht wordt het park van de vereniging volledig in oranjesfeer aangekleed. Zowel deelnemers als toeschouwers zijn welkom aan de Landweg 1 in Poortugaal.
Meer informatie via www.tv
poortugaal.nl.
Klaverjassen bij WCR
RHOON - Vrijdag 29 mei is het weer mogelijk om te klaverjassen bij WCR.
Iedereen is welkom, ook minder geoefende klaverjassers.
De kantine van WCR op Sportpark De Omloop aan de Omloopseweg 6E in Rhoon is geopend vanaf 19.30 uur. Het klaverjassen begint om 20 uur.