De Buytenhof.
De Buytenhof.

Buijtenfestival Rhoon

RHOON - Het Buijtenland van Rhoon opent op 13 juni het zomerseizoen met het Buijtenfestival, verspreid over vier locaties in de polder.

Bezoekers kunnen op verschillende plekken kennismaken met de combinatie van landbouw, natuur en recreatie. Op De Buytenhof zijn diverse activiteiten, zoals dauwtrappen langs het vlas- en huttentutveld met een ontbijttas, een zaaiworkshop en koetsritjes door de boomgaard en polder. Ook is er een speurtocht naar wilde bijen in de beleeftuin en wordt getoond hoe Herenboeren gezamenlijk groenten verbouwen. Bij Stichting Ruiter- en Menpaden Albrandswaard is een stokpaardjesparcours.

Op het erf van De Buytenhof zijn hapjes verkrijgbaar, waaronder broodjes pulled pork of pulled beef, pannenkoeken en verse sappen.

Het festival vindt naast De Buytenhof ook plaats bij De Vlakkenburg, De Vossenburg en de Pop-up Poort van Buijtenland. Daar staan onder meer een bierproeverij, huttenbouw met wilgentakken, een kijkje in een bijenkast, yoga in de polder, een graanplein en een bezoek aan een alpacaboerderij op het programma.

Voor het dauwtrappen is aanmelden verplicht.

Meer informatie via de website: www.debuytenhof.nl/voor-bezoekers/buijtenfes
tival-rhoon/


Digitale agenda van De Schakel

Ben jij een leuk evenementen of activiteiten aan het plannen? 

Geef het dan al vast aan ons door, zodat jouw activiteit in de digitale agenda van De Schakel komt te staan.
Mail jouw evenement of activiteit naar redactieal
brandswaard@barlokale
media.nl.

Benieuwd wat er te doen is in de gemeente? Neem dan een kijkje bij de agenda op de website: www.descha
kelalbrandswaard.nl om te zien wat er allemaal te doen is in Albrandswaard.

Niet bestemd voor commerciƫle activiteiten.