
LTC Rhoon blijft meedoen in de Eredivisie
RHOON - LTC Rhoon heeft op zondag 12 april met 2-4 verloren van TEAN, maar blijft meedoen in de top van de eredivisie.
De ploeg van coach Wilco Geenen trad aan met enkele wijzigingen ten opzichte van de eerste speelronde. Zo maakte Nick Veldheer zijn debuut en ontbrak kopman Oradini. Tegenstander TEAN uit Alphen verscheen met een sterke selectie en geldt als titelkandidaat.
In de eerste singles bleek TEAN oppermachtig. Middelkoop en Lupescu kregen weinig kansen tegen Visser en De Jager, waardoor Rhoon al snel op achterstand kwam. In de tweede serie singles bracht Eliot Wasserman spanning terug met een knappe overwinning op Sels na een wedstrijd in drie sets. Veldheer moest zijn meerdere erkennen in Brouwer.
De dubbels zorgden vervolgens voor spektakel. Veldheer en Wasserman wonnen hun partij in twee sets, terwijl Geenen en Smits na een spannende supertiebreak nipt verloren. Daarmee kwam de eindstand op 2-4.
Op het park was het druk en sfeervol, mede door het gelijktijdig spelende herenteam dat met 5-1 won. Volgens coach Geenen was het “een mooi duel in een fantastische entourage”.
LTC Rhoon blijft ondanks de nederlaag meedraaien in de bovenste regionen van de eredivisie. Op 19 april speelt de ploeg uit tegen koploper Nieuwerkerk.
Deel je sportmoment met De Schakel
ALBRANDSWAARD – Heb jij een mooi sportmoment beleefd?
Een doelpunt, een overwinning of gewoon een leuke training met het team die je met ons wil delen?
Stuur het dan naar ons toe. Dit kan via de mail naar redactiealbrandswaard@bar
lokalemedia.nl.
Grote of kleine sport, jeugd of senioren: De Schakel Albrandswaard deelt het graag met onze lezers.
Stuur ons een kort verslag toe van het sportmoment.
Vergeet vooral ook niet een toffe foto mee te sturen waarop jij of je team te zien zijn.