
Hospice de Reiziger houdt fundraise diner
REGIO - Hospice de Reiziger houdt op vrijdag 14 november een fundraise diner in de Dorpskerk van Barendrecht. Het is de afsluiting van de actie ‘Hart voor Hospice de Reiziger’.
Hart voor Hospice de Reiziger
Hospice de Reiziger in Barendrecht is een inmiddels niet meer weg te denken instituut in de regio. Maar het hospice is ook sterk afhankelijk van giften en donaties van particulieren, bedrijven en instellingen ter dekking van haar exploitatie. In april dit jaar is daarom de actie Hart voor Hospice de Reiziger gestart, waardoor iedereen die het hospice een warm hart toedraagt virtuele harten kan kopen à 5 euro. De opbrengst komt in zijn geheel ten goede aan het hospice en er is inmiddels al ruim 60.000 euro opgehaald.
Geld doneren
De actie waarmee gedoneerd kan worden (zie de informatie elders in deze uitgave) loopt nog door tot 14 november en op die dag zal ter afsluiting van deze actie het fundraise diner georganiseerd worden.
“Het belooft een bijzondere avond te worden op een prachtige locatie” aldus Ton Löbker, bestuurslid fondsenwerving van Hospice de Reiziger. “Een avond die niet alleen in culinair opzicht veel te bieden heeft, maar die ook een prachtige afsluiting wordt van onze actie, met muziek, een loterij én een veiling met geweldige kavels! Wanneer u hart heeft voor het hospice nodigen we u van harte uit op deze avond aanwezig te zijn”.
Voor deze avond kunnen tafels inclusief 4-gangen diner en drankjes van 8 of 10 personen gekocht worden, maar ook individuele stoelen zijn beschikbaar. De opbrengst komt ten goede aan Hospice de Reiziger.
Deelnemen
Wie wil deelnemen als bedrijf of als particulier en daarmee het hospice wil ondersteunen, stuurt voor informatie of aanmelding een mail naar fondsenwerving@hospicedereiziger.com.
Voetbalteam zoekt keeper
POORTUGAAL – Het meisjesteam MO17-2 van voetbalvereniging Poortugaal is op zoek naar een keeper. Het team bestaat uit enthousiaste speelsters in de leeftijd van 14 tot 17 jaar en traint en speelt met veel plezier samen.
Geïnteresseerden kunnen zich melden bij de vereniging of langskomen tijdens een training.